top of page
Amazon Green Envy_Gazel_Web.jpg
FreshColors_AMAZON KUTU_CMYK.PNG
Amazon Blue
Amazon Gray
Amazon Green Envy
Elegance Freshcolors
Amazon

Aylık Renkli Lensler

Elegance markasının 2022 yılı için lanse ettiği 7 yeni renkten 3'ü şimdi Elegance Freshcolors Amazon adı altında kullanıcılarıyla buluşuyor...

Kullanıcılarının çok sevdiği Freshcolors özelliklerinin tümünü bünyesinde aynen taşıyan Freshcolors Amazon serisindeki lensler belirgin, canlı ve bakanı tekrar döndürüp bakacak etkileyici renklerden oluşuyor. 


Tüm Freshcolors serilerinde olduğu gibi kullanım rahatlığı ile gün boyu gözde lens olduğunu unutturan Freshcolors Amazon gözle mükemmel bir uyum sağlayarak, gözde kaldığı süre boyunca net kaliteli bir görüş olanağı tanıyor. 


Amazon Blue, Amazon Envy Green ve Amazon Gray iddialı ve belirgin renklerdeki lensleri tercih eden kullanıcıların yeni favori renkleri olmaya aday...

 
Elegance lenslerinizin bakımını Elegance Aquafresh ve Elegance Natura solüsyonları ile yaparak, renklerin canlılığını koruyabilir ve kullanım konforunu arttırabilirsiniz.

Yukarıdaki görseller sadece renkler hakkında fikir vermek içindir.

Kontak lens renkleri kullanıcıların kendi iris renklerine göre değişiklik gösterebildiği için, yukarıdaki renklerin her kullanıcı için birebir aynı olması beklenmemelidir.

Değişim Sıklığı: 1 - 3 aylık

Materyal: Polymacon %62

Su İçeriği: %38

Çap: 14.20

Temel Eğri: 8.60

Dioptriler: Plano /-6.00 (0.25 D Aralıkla)

                    -6.00 /-10.00 (0.50 D Aralıkla)

                    +0.50 / +6.00 (0.50 D Aralıkla)

Ambalaj: 1 Kutuda 2 adet

bottom of page