top of page
Elegance Freshcolors Toric

Yıllık Renkli Torik Lensler

 

Astigmatizm sorunu olan kullanıcılar için renkli lensler

Astigmatınız var ve renkli kontak lens kullanmak istiyorsanız Elegance Freshcolors Toric’de birbirinden güzel renk seçeneklerini bulabilirsiniz. Elegance Freshcolors Toric ile bir yandan astigmatik düzeltime kavuşurken bir yandan göz renginizi değiştirebilirsiniz.

Freshcolors özel renklendirme tekniğinden dolayı, diğer renkli lenslere oranla gözde daha doğal bir görünüm sağlıyor. Cloud Sterling Gray, Emerald Brillant Blue, Gray, Green, Marigold Pure Hazel, Olive Gemstone Green, Serenity Blue veTangerine Honey olmak üzere birbirinden güzel ve doğal 8 değişik renk seçeneği bulunan Freshcolors, hem doğal renkleri hem de konforu ile kullanıcıları memnun ediyor.

Elegance lenslerinizin bakımını Elegance Aquafresh ve Elegance Natura solüsyonları ile yaparak, renklerin canlılığını koruyabilir ve kullanım konforunu arttırabilirsiniz.

Değişim Sıklığı: Yıllık

Materyal: Polymacon

Su İçeriği: %38

Çap: 14.50

Temel Eğri: 8.60

Dioptriler: 0.00 / ±25.00

                    0.00 D /±6.00 D (0.25 D Aralıkla)

                  ±6.50 /±25.00 (0.50 D Aralıkla)

Silindirik: -0.50 /-7.00 (0.25 D Artış ile)

Aks: 5° ile 180° arası (5° artış ile)

Ambalaj: Şişede 1 adet

Yukarıdaki görseller sadece renkler hakkında fikir vermek içindir.

Kontak lens renkleri kullanıcıların kendi iris renklerine göre değişiklik gösterebildiği için, yukarıdaki renklerin her kullanıcı için birebir aynı olması beklenmemelidir.

bottom of page