top of page
_MG_4913 copy.jpg
Deep Aqua
Deep Grey
Elegance EyeArt

3 Aylık Renkli Lensler

Doğanın en güzel renkleri gözlerinizde 

Elegance EyeArt lensleri Pure, Shiny ve Deep olmak üzere toplam 14 renkte ve 3 farklı koleksiyonda kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.


Pure koleksiyonu Aqua, Blue, Green, Grey, Honey ve Yellow olmak üzere toplam 6 renkten oluşmakta olup ve iki tonlu özel tasarımı ile gözleri doğal, yumuşak ve canlı bakışlara dönüştürmek için tasarlanmıştır.


Shiny koleksiyonu Blue, Light Blue, Green, Light Green ve Light Grey olmak üzere toplam 5 renkten oluşan bir koleksiyon olup üç tonlu özel renk kombinasyonun yarattığı uyum ile gözleri doğal, güçlü ve tutkulu bakışlara dönüştürmektedir.


Deep koleksiyonu ise Aqua, Green ve Grey olmak üzere toplam 3 renkten oluşan, iki tonlu tasarıma hapsedilen derin gizlemli renkleri ile gözleri, kilitlenen bakışlara çeviren özel bir seridir.

Elegance lenslerinizin bakımını Elegance Aquafresh ve Elegance Natura solüsyonları ile yaparak, renklerin canlılığını koruyabilir ve kullanım konforunu arttırabilirsiniz.

Deep Green
Pure Blue
Pure Yellow
Shiny Light Green
Pure Grey
Shiny Light Grey
Pure Green
Pure Honey

Değişim Sıklığı: 3 aylık

Materyal: Polymacon UV Protection

Su İçeriği: %43

Çap: 14.00

Temel Eğri: 8.60

Dioptriler: Plano /-0.50 /-5.00 (0.25 D Aralıkla)                   

Ambalaj: 1 Kutuda 2 adet

Pure Aqua
Shiny Green
Shiny Light Blue
Shiny Blue

Yukarıdaki görseller sadece renkler hakkında fikir vermek içindir.

Kontak lens renkleri kullanıcıların kendi iris renklerine göre değişiklik gösterebildiği için, yukarıdaki renklerin her kullanıcı için birebir aynı olması beklenmemelidir.

bottom of page