top of page
Yellow Cats
Sasuke Red
Ninja Red
Kripton Red
Dragon Red
Elf Blue
Yellow Wolf
Org Red
Owl Yellow
Arog White
Dragon Green
Turkish Flag
Elegance Fancy

Çılgın Konseptli Kontak Lensler

Fantastik dönüşümü yaşayın

Bir ejderhanın yırtıcı bakışlarıyla çevrenizi şaşırtmaya ne dersiniz? Yoksa kedi, baykuş veya kurtu mu tercih edersiniz?
Ya da Yüzüklerin Efendisi filminden fırlamış bir Elf ya da Arog filmindeki Komutan Logar gibi bakabilirsiniz.


Ya da belki milli maç günlerinde gönlünüzdeki Türk Bayrağını gözlerinizde de taşımak isteyebilirsiniz.


Film karakterlerine bürünebileceğiniz, ya da kendi fantastik karakterlerinizi yaratırken kullanabileceğiniz renkli kozmetik kontak lensleri temin etmek için artık ülke dışına sipariş vermeniz gerekmiyor. Çılgın tiplemeler için özel olarak üretilmiş renkli kozmetik kontak lensleri artık doğrudan Türkiye’deki optik mağazalardan satın alabilirsiniz. 


Elegance Fancy kontak lens kolleksiyonunda Türk ve dünya sinemasından fantastik karakterlerin ve bilim kurgu kahramanlarının göz renk ve tiplemelerinin bulunduğu 12 çeşit ürün yer alıyor. Bu ürünlerden birini alarak Elegance Fancy kontak lensler ile sadece kıyafetinizle değil, aynı zamanda gözlerinizle de istediğiniz bir fantastik imaja bürünebilirsiniz.


Elegance Fancy kontak lensler özel hammaddesi ve renklendirme tekniği ile gün boyu konfor sağlamanın yanı sıra 6 aylık kullanım süresi ile uzun bir kullanım ömrüne de sahip.


Elegance Fancy çılgın konseptli renkli lenslerin

bakımını Elegance Aquafresh ve Elegance Natura solüsyonları ile yaparak, renklerin canlılığını koruyabilir ve kullanım konforunu arttırabilirsiniz.

Değişim Sıklığı: 6 - 12 ay

Materyal: Polymacon %55 UV Protection

Su İçeriği: %38

Çap: 14.50

Temel Eğri: 8.80

Dioptriler: Plano

Ambalaj: Tekli şişede

Yukarıdaki görseller sadece renkler hakkında fikir vermek içindir.

Kontak lens renkleri kullanıcıların kendi iris renklerine göre değişiklik gösterebildiği için, yukarıdaki renklerin her kullanıcı için birebir aynı olması beklenmemelidir.

bottom of page