top of page
Magic Blue_Zehra.jpg
FreshColors_MAGIC KUTU_CMYK.PNG
Magic Light Blue
Magic Gray
Magic Blue
Magic Green
Elegance Freshcolors
Magic

Aylık Renkli Lensler

Elegance markasının 2022 yılı için lanse ettiği 7 yeni renkten 4'ü şimdi Elegance Freshcolors Magic adı altında kullanıcılarıyla buluşuyor...

Kullanıcılarının çok sevdiği Freshcolors özelliklerinin tümünü bünyesinde aynen taşıyan Freshcolors Magic serisindeki lensler doğal ve gözün kendi bazıyla bütünleşen tek ton haresiz renklerden oluşuyor. 


Tüm Freshcolors serilerinde olduğu gibi kullanım rahatlığı ile gün boyu gözde lens olduğunu unutturan Freshcolors Magic gözle mükemmel bir uyum sağlayarak, gözde kaldığı süre boyunca net kaliteli bir görüş olanağı tanıyor. 


Magic Light Blue, Magic Blue, Magic Green ve Magic Gray doğal renkli lensi tercih eden kullanıcıların yeni gözde renkleri olmaya aday...

 
Elegance lenslerinizin bakımını Elegance Aquafresh ve Elegance Natura solüsyonları ile yaparak, renklerin canlılığını koruyabilir ve kullanım konforunu arttırabilirsiniz.

Yukarıdaki görseller sadece renkler hakkında fikir vermek içindir.

Kontak lens renkleri kullanıcıların kendi iris renklerine göre değişiklik gösterebildiği için, yukarıdaki renklerin her kullanıcı için birebir aynı olması beklenmemelidir.

Değişim Sıklığı: 1 - 3 aylık

Materyal: Polymacon %62

Su İçeriği: %38

Çap: 14.20

Temel Eğri: 8.60

Dioptriler: Plano /-6.00 (0.25 D Aralıkla)

                    -6.00 /-10.00 (0.50 D Aralıkla)

                    +0.50 / +6.00 (0.50 D Aralıkla)

Ambalaj: 1 Kutuda 2 adet

bottom of page