top of page
Adsız (1000 × 600 piksel) (1).png

FerahlatanTemizlik

Aquafresh Natura
Hepsi Bir Arada Bitkisel Lens Solüsyon

 

SİLİKON HİDROJEL VE HİDROJEL YUMUŞAK LENSLERİN PROTEİN ÇIKARMA DA DAHİL TÜM GÜNLÜK TEMİZLİK VE DEZENFEKTASYON İHTİYAÇLARI İÇİN PAPATYA VE GÜZELLİK OTU (EUPHRASIA) İÇEREN HEPSi BiR ARADA BİTKİSEL LENS SOLÜSYONU

 

 

HAZIRLIK: Kapağı açılmış şişeleri kullanmayınız.  Kontak lenslerinizi  elinize almadan once ellerinizi tercihan kalıp sabunla yıkayıp kağıt havlu ile kurulayınız.

 

TEMİZLİK: Lensi avucunuzun içine alarak üzerine 5-10 damla Elegance Natura damlatınız ve lensin iki yüzeyini  20 saniye kadar nazikçe ovalayınız ve birkaç yeni damla Elegance Natura ile lensi durulayınız. Lens kabınızın sağ ve sol kısımlarını karıştırmadan lensinizi doğru kısma yerleştiriniz. Aynı işlemi diğer lense de uygulayınız.

 

DEZENFEKTASYON: Lens kutusunu Elegance Natura ile doldurunuz ve kapatınız. Lenslerin en az 4 saat veya tüm gece boyunca lens solüsyonu içinde bırakınız. Lensler kullanıma hazırdır.

 

ÖNLEMLER: Eğer lensler 30 günden fazla  kullanılmamışsa dezenfektasyon aşamasını tekrar edin. Solüsyonu her zaman tazeleyin. Kullandıktan sonra şişeyi kapatın. Bakteri üretimini önlemek için şişenin ağız kısmına dokunmayın. Lens kutularını kullandıktan sonar Saline solüsyon ile çalkalayın ve kurumaya bırakın. Eğer gerekirse lenslerinizi haftada bir proteinleri çıkarmak için bir enzim tabletiyle temizleyin. Gözünüzde yanma, batma hissi olursa göz hekimine başvurun. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Oda sıcaklığında muhafaza edin. Açtıktan sonra 3 ay içinde tüketin. Kullanım tarihi geçmiş solüsyonları kullanmayın.

 

İÇERİK: İsotonik solüsyon içinde barındırılan oksitlenmeye karşı standardize edilmiş Papatya (Chamomile) ekstresi,Güzellik Otu (Euphrasia) ekstresi, temizleme ajanı,  HPMC, 0,01% EDTA, 0,00015% PHMB.

bottom of page