Elegance Fancy

Çılgın Konseptli Kontak Lensler

Fantastik dönüşümü yaşayın

Bir ejderhanın yırtıcı bakışlarıyla çevrenizi şaşırtmaya ne dersiniz? Yoksa kedi, baykuş veya kurtu mu tercih edersiniz?
Ya da Yüzüklerin Efendisi filminden fırlamış bir Elf ya da Arog filmindeki Komutan Logar gibi bakabilirsiniz.
Ya da belki milli maç günlerinde gönlünüzdeki Türk Bayrağını gözlerinizde de taşımak isteyebilirsiniz.
Film karakterlerine bürünebileceğiniz, ya da kendi fantastik karakterlerinizi yaratırken kullanabileceğiniz renkli kozmetik kontak lensleri temin etmek için artık ülke dışına sipariş vermeniz gerekmiyor. Çılgın tiplemeler için özel olarak üretilmiş renkli kozmetik kontak lensleri artık doğrudan Türkiye’deki optik mağazalardan satın alabilirsiniz.
Elegance Fancy kontak lens kolleksiyonunda Türk ve dünya sinemasından fantastik karakterlerin ve bilim kurgu kahramanlarının göz renk ve tiplemelerinin bulunduğu 12 çeşit ürün yer alıyor. Bu ürünlerden birini alarak Elegance Fancy kontak lensler ile sadece kıyafetinizle değil, aynı zamanda gözlerinizle de istediğiniz bir fantastik imaja bürünebilirsiniz.
Elegance Fancy kontak lensler özel hammaddesi ve renklendirme tekniği ile gün boyu konfor sağlamanın yanı sıra 6 aylık kullanım süresi ile uzun bir kullanım ömrüne de sahip.
Elegance Fancy çılgın konseptli renkli lenslerin bakımını Elegance Aquafresh ve Elegance Aquafresh Natura kontak lens solüsyonları ile yapabilirsiniz.

Elegance Fancy Teknik Özellikler

Değişim Sıklığı
6 Aylık
Materyal
Polymacon
Su İçeriği
% 38
Çap
14.50 mm
Temel Eğri
8.80 mm
Dioptriler
Plano
Renkler
Turkish Flag, Elf Blue, Dragon Green,Kripton Red, Dragon Red, Sasuke Red, Org Red, Ninja Red, Arog White, Yellow Cats, Owl Yellow, Yellow Wolf
Ambalaj
Bir Kutuda 2 Adet Şişe