Elegance EyeArt

3 Aylık Renkli Lensler

Doğanın en güzel renkleri gözlerinizde

Elegance EyeArt lensleri Pure, Shiny ve Deep olmak üzere toplam 14 renkte ve 3 farklı koleksiyonda kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.
Pure koleksiyonu Aqua, Blue, Green, Grey, Honey ve Yellow olmak üzere toplam 6 renkten oluşmakta olup ve iki tonlu özel tasarımı ile gözleri doğal, yumuşak ve canlı bakışlara dönüştürmek için tasarlanmıştır.
Shiny koleksiyonu Blue, Light Blue, Green, Light Green ve Light Grey olmak üzere toplam 5 renkten oluşan bir koleksiyon olup üç tonlu özel renk kombinasyonun yarattığı uyum ile gözleri doğal, güçlü ve tutkulu bakışlara dönüştürmektedir.
Deep koleksiyonu ise Aqua, Green ve Grey olmak üzere toplam 3 renkten oluşan, iki tonlu tasarıma hapsedilen derin gizlemli renkleri ile gözleri, kilitlenen bakışlara çeviren özel bir seridir.
Elegance EyeArt renkli lenslerin bakımını Elegance Aquafresh ve Elegance Aquafresh Natura kontak lens solüsyonları ile yapabilirsiniz.

Elegance Eyeart Teknik Özellikler

Değişim Sıklığı
3 Aylık
Materyal
Polymacon
Su İçeriği
% 38
Çap
14.00 mm
Temel Eğri
8.60 mm
Dioptriler
0.00 D’den -5.00 D’ye(0.25 Aralıkla)
Renkler
Deep: Aqua, Green,Grey, Pure: Aqua, Blue, Green, Grey, Honey,Yellow, Shiny: Blue, Light Blue,Green, Light Green, Light Grey,
Ambalaj
1 Kutuda 2 Adet Blister